Kommunaalmasin City Ranger 3070


Kompaktne kommunaalmasin tänavate, platside ja teede hooldamiseks. Masin on ainult 1,2 meetrit lai, nii et sellega pääseb ka kitsamatesse tänavatesse ja kõnniteedele. Nelivedu annab edasiliikumise kindluse ka talvistes oludes.

 • slide
 • slide
 • slide

Rendime kahes erinevas seadistuses:

1. Imuriga tänava- ja platside puhastaja

Kevadel saab selle masinaga puhastada teed, platsid ja kõnniteed talve jooksul kogunenud mustusest: tolmust, liivast, graniitkillustikust. Suvel saab puhastada pindasid tolmuvabalt. Niisutussüsteem ei lase tolmul õhku tõusta, mis annab puhtama tulemuse. Sügisel korjab imur üles kõik lehed ja muu mustuse. Raskema mustuse saab eemaldada kuni viie meetri kaugusele väljaulatuva imemistoruga, lisaks on puhastusmasinal kaasas survepesur.

Imuriga tänavapuhastajaCR3070
Minimaalne töölaius1,7 m
Maksimaalne töölaius2,3 m
Harja pöörlemiskiirus0-80 rpm
Harja diameeter0,85 m
Imemisava (L x P)0,72x0,36 m
Õhuvool3150 m3/h
Õhu liikumise kiirus158 km/h
Punkri maht950 l
Punkri täismaht1050 l


ToodeHind
EGHOLM CityRanger 3070 – juhiga50€/h
Minimaalne rendiaeg on 3 tundi.

Rendiaeg algab baasist (Peterburi tee 38/9, Tallinn) väljasõitmisel ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel. Kui juht alustab sõitu teiselt objektilt, algab rendiaeg teiselt objektilt lahkudes ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel.

Tagasta masin puhtalt! Masina punkrisse kogutud prügi ja mustuse käitlemine ei kuulu hinna sisse.

Saada päring:

  2. Saha ja puisturiga

  Talvel teeb masin korraga kahte tööd: lükkab lund ja puistab libedusetõrjeks soola või liiva.

  LumesahkCR3070
  Puhastamislaius sirgelt1,5 m
  Puhastamislaius nurga all1,36 m
  Töötamise kiirus1-30 km/h
  Maksimaalne lume sügavus0,4 m
  Pöördenurk25°
  Teoreetiline võimekus40800 m2/h
  Kaal 183 kg
  Liiva ja soola puisturCR3070
  Kaal295 kg
  Kandevõime950 kg
  Maht600 l
  Laadimise kõrgus1,85 m
  Puistamise laius1–5 m
  Töötamise kiirus1–30 km/h

  ToodeHind
  EGHOLM CityRanger 3070 – juhiga50€/h
  Minimaalne rendiaeg on 3 tundi.

  Rendiaeg algab baasist (Peterburi tee 38/9, Tallinn) väljasõitmisel ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel. Kui juht alustab sõitu teiselt objektilt, algab rendiaeg teiselt objektilt lahkudes ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel.

  Tagasta masin puhtalt! Masina punkrisse kogutud prügi ja mustuse käitlemine ei kuulu hinna sisse.

  Libedusetõrjeks vajalik liiv või sool ei sisaldu hinnas.

  Saada päring:   SEO - kodulehe optimeerimine - Marketing Sharks

   NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS


   Veebileht www.kinnisvarateenindus.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

   Mis on küpsis?
   Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest.

   Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
   Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks.

   Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:
   1. Google Analytics küpsised koguvad statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Samuti jälgivad Google Analyticsi küpsised kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning koguvad andmeid külastajate seadmete kohta. Google Analyticsi küpsised on olulised veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Samuti võib olla nendest küpsistest abi asjakohasemate reklaamide näitamisel Google teistes teenustes. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni.
   2. YouTube’i küpsised võimaldavad veebilehele lisada videoid. Neid küpsiseid kogutakse eelkõige selleks, et anda statistilist teavet video vaatamiste arvu kohta. Need aitavad YouTube’il oma teenust täiustada ning vigadest teatada. Küpsised aeguvad veebibrauseri sulgemisel.
   3. Facebooki küpsised võimaldavad kasutada Facebooki platvormidel asjakohaseks reklaamimiseks kasutajatele kes on meie veebilehte külastanud ja mõõta reklaamide tulemuslikkust.
   4. BIG IP küpsised aitavad liiklust suunates veebiserveri koormust tasakaalustada. See on vajalik selleks, et tagada kasutaja päringute järjepidev suunamine õigesse serverisse.
   5. Adform küpsiseid koguvad infot veebilehe külastuse kohta ning võimaldavad kasutaja profiilist lähtuvalt kuvada segmenteeritud reklaame. Adform kogub küpsiseid anonüümselt ega kogu isikuandmeid.
   6. DoubleClick küpsised registreerivad kodulehe kasutaja tegevusi ning nende põhjal võidakse kasutajale pakkuda sihtreklaami.


   Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel.

   Mis andmeid küpsistega kogutakse?
   Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuuluvad eesnimi, perekonnanimi, emaili aadress, telefoninumber, üleslaetud fail ja teate kirjeldus. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut ja muid eelnevalt loetletud andmeid.

   Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul.

   Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks).

   Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
   Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada.

   Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
   Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

   Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist:
   Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
   Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
   Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
   Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
   Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

   Kontaktinfo ja lisateabe saamine
   Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Kinnisvarateenindus OÜ asukohaga, Peterburi tee 44, Tallinn, Eesti.

   Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil (+372) 606 0080 või e-posti aadressil info@kvteenindus.ee.

   Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.

   Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud veebilehel.

   21.10.2021