Väike multilift Renault Master


Multilift saab kasti maha panna soovitud kohta. Kuna tegu väiksema autoga, pääseb sellega ka kitsamatesse kohtadesse. Multilift kujutab endast hüdraulilise ajami ja konksuga haardeseadisega pealelaadimise-mahalaadimise mehhanismi. Multilift muudab tööd märkimisväärselt lihtsamaks ja kiiremaks, lühendades peale- ja mahalaadimisele kuluvat aega. • slide

HINNAD
ToodeHind
Multilift Renault Master juhiga50€/h
Rendiaeg algab baasist (Peterburi tee 38/9, Tallinn) väljasõitmisel ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel. Kui juht alustab sõitu teiselt objektilt, algab rendiaeg teiselt objektilt lahkudes ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel.

Meil on pakkuda kahe erineva suurusega kasti. Multilifti kastid sobivad hästi kergemate ehitusjäätmete, haljastusjäätmete ja majapidamisprahi kokku kogumiseks ja utiliseerimiseks. Samuti saab kasti kasutada puistematejalide ja prügi ajutiseks ladustamiseks.

KASTIDE RENT
ToodeHind10+ päeva
Väike kast (3x2.1x0.6m)5€/24h4€/24h
Suur kast (3x2.1x1m) PVC kattega6€/24h5€/24h
Kasti kohaletoomine ja äraviimine Tallinna piires maksab 45€, millele lisandub käibemaks. Harjumaa piires on veohind kokkuleppel. Jäätmete utiliseerimine on prügila hinnakirja alusel lisatasu eest.

Multilift kasti rentides on oluline teada:
 • Kasti on lubatud täita ainult porte ülemise servani. Kuhja peale laduda ei tohi.
 • Kastil on kaalupiirang 1100 kg. Laadides jälgi, et kaal jaguneks ühtlaselt.
 • Ära loobi kasti raskeid ja teravaid esemeid, vaid aseta need turvaliselt kasti portedest eemale.
 • Kasti ei tohi panna ohtlikke jäätmeid, rehve, elektroonikajäätmeid, kodumasinaid ja vedelikke.
 • Kasti paigaldamiseks peab olema piisavalt ruumi. Ka autoga peab jääma piisav varu liikumiseks ja manööverdamiseks.
 • Kui kast paigaldatakse tänavale, peab selleks olema kohaliku omavalitsuse luba. Kasti asukoht tuleb tähistada vastavate teemärgistega.
 • Kui kastile järele tulemisel ei saa seda autole laadida (kast on ülekoormatud, laetud valesti või ei pääse autoga kastile ligi), rakendame ootehinda on 90 eurot tund pluss käibemaks, kuni eemaldate lisaraskuse või takistuse. Kui seda ei saa teha, maksab tühisõit 35€+km.

Saada päring:  SEO - kodulehe optimeerimine - Marketing Sharks

  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS


  Veebileht www.kinnisvarateenindus.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest.

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks.

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:
  1. Google Analytics küpsised koguvad statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Samuti jälgivad Google Analyticsi küpsised kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning koguvad andmeid külastajate seadmete kohta. Google Analyticsi küpsised on olulised veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Samuti võib olla nendest küpsistest abi asjakohasemate reklaamide näitamisel Google teistes teenustes. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni.
  2. YouTube’i küpsised võimaldavad veebilehele lisada videoid. Neid küpsiseid kogutakse eelkõige selleks, et anda statistilist teavet video vaatamiste arvu kohta. Need aitavad YouTube’il oma teenust täiustada ning vigadest teatada. Küpsised aeguvad veebibrauseri sulgemisel.
  3. Facebooki küpsised võimaldavad kasutada Facebooki platvormidel asjakohaseks reklaamimiseks kasutajatele kes on meie veebilehte külastanud ja mõõta reklaamide tulemuslikkust.
  4. BIG IP küpsised aitavad liiklust suunates veebiserveri koormust tasakaalustada. See on vajalik selleks, et tagada kasutaja päringute järjepidev suunamine õigesse serverisse.
  5. Adform küpsiseid koguvad infot veebilehe külastuse kohta ning võimaldavad kasutaja profiilist lähtuvalt kuvada segmenteeritud reklaame. Adform kogub küpsiseid anonüümselt ega kogu isikuandmeid.
  6. DoubleClick küpsised registreerivad kodulehe kasutaja tegevusi ning nende põhjal võidakse kasutajale pakkuda sihtreklaami.


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel.

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuuluvad eesnimi, perekonnanimi, emaili aadress, telefoninumber, üleslaetud fail ja teate kirjeldus. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut ja muid eelnevalt loetletud andmeid.

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul.

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks).

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada.

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist:
  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042

  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Kinnisvarateenindus OÜ asukohaga, Peterburi tee 44, Tallinn, Eesti.

  Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil (+372) 606 0080 või e-posti aadressil info@kvteenindus.ee.

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.

  Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud veebilehel.

  21.10.2021