Väike multilift Renault Master


Multilift saab kasti maha panna soovitud kohta. Kuna tegu väiksema autoga, pääseb sellega ka kitsamatesse kohtadesse. Multilift kujutab endast hüdraulilise ajami ja konksuga haardeseadisega pealelaadimise-mahalaadimise mehhanismi. Multilift muudab tööd märkimisväärselt lihtsamaks ja kiiremaks, lühendades peale- ja mahalaadimisele kuluvat aega.  • slide

HINNAD
ToodeHind
Multilift Renault Master juhiga50€/h
Rendiaeg algab baasist (Peterburi tee 38/9, Tallinn) väljasõitmisel ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel. Kui juht alustab sõitu teiselt objektilt, algab rendiaeg teiselt objektilt lahkudes ja lõpeb baasi tagasi jõudmisel.

Meil on pakkuda kahe erineva suurusega kasti. Multilifti kastid sobivad hästi kergemate ehitusjäätmete, haljastusjäätmete ja majapidamisprahi kokku kogumiseks ja utiliseerimiseks. Samuti saab kasti kasutada puistematejalide ja prügi ajutiseks ladustamiseks.

KASTIDE RENT
ToodeHind10+ päeva
Väike kast (3x2.1x0.6m)5€/24h4€/24h
Suur kast (3x2.1x1m) PVC kattega6€/24h5€/24h
Kasti kohaletoomine ja äraviimine Tallinna piires maksab 45€, millele lisandub käibemaks. Harjumaa piires on veohind kokkuleppel. Jäätmete utiliseerimine on prügila hinnakirja alusel lisatasu eest.

Multilift kasti rentides on oluline teada:
  • Kasti on lubatud täita ainult porte ülemise servani. Kuhja peale laduda ei tohi.
  • Kastil on kaalupiirang 1100 kg. Laadides jälgi, et kaal jaguneks ühtlaselt.
  • Ära loobi kasti raskeid ja teravaid esemeid, vaid aseta need turvaliselt kasti portedest eemale.
  • Kasti ei tohi panna ohtlikke jäätmeid, rehve, elektroonikajäätmeid, kodumasinaid ja vedelikke.
  • Kasti paigaldamiseks peab olema piisavalt ruumi. Ka autoga peab jääma piisav varu liikumiseks ja manööverdamiseks.
  • Kui kast paigaldatakse tänavale, peab selleks olema kohaliku omavalitsuse luba. Kasti asukoht tuleb tähistada vastavate teemärgistega.
  • Kui kastile järele tulemisel ei saa seda autole laadida (kast on ülekoormatud, laetud valesti või ei pääse autoga kastile ligi), rakendame ootehinda on 90 eurot tund pluss käibemaks, kuni eemaldate lisaraskuse või takistuse. Kui seda ei saa teha, maksab tühisõit 35€+km.

Saada päring:    SEO - kodulehe optimeerimine - Marketing Sharks