Management


We provide assistance in preserving your real estate and its value. We ensure the physical, legal and economic preservation of buildings we manage through managing and documenting the processes related to the building’s use. The process of real estate management involves the continual systemisation of data relevant to real estate maintenance, thanks to which competent decisions can be made concerning the property and the required activities can be conducted.

Ehitus-ja remonttööde korraldamine

Ehitus- ja remonttöid teostatakse vastavalt objekti korrashoiukavaga, et tagada kinnisvara korrashoid ja funktsionaalsus. Selliste tööde vajadus võib tuleneda nii kasutajate soovide ja vajaduste muutumisest kui ka vajadusest kõrvaldada kulumise või avariide tagajärgi. Jäta korraldamine meie hoolde ja me tagame tehtu kvaliteedi.

Tarbimisteenuste tagamine

Energia, vee ja kommunikatsiooniteenuste tagamine on kinnistule ja selle kasutajatele vajalik igapäevaseks töö- ja elukorralduseks. Vajalike teenuste nimekiri võib olla pikk ja erinevate teenustepakkujatega suhtlemine aeganõudev. Meie teeme selle töö ära teie eest, andes kliendile igakuiselt tarbitud teenustest ülevaate.
Tugiteenuste osutamise korraldamine

Kes riputab pildi seina? Kes paigutab tubades ringi mööbli? Kes teeb ära selle, mille tegemiseks ei ole ettevõttel endal piisavalt kätepaare? Me aitame nii nõu kui ka jõuga.

SEO - kodulehe optimeerimine - Marketing Sharks